Podpirajo nas tudi

Častna košarkarska

castna kosarkarska

KK MP Sežana : Portorož 85 : 76

V soboto je naše člansko moštvo na domačem parketu premagalo ekipo Portoroža z rezultatom 85:76 (21:22, 17:17, 23:21, 24:16). Po dobrem začetku gostov so sežanski košarkarji prvič povedli na začetku druge četrtine. Sledili sta izenačeni četrtini, rezultat je bil na tekmi 9-krat izenačen, moštvi pa sta se kar 15-krat zamenjali v vodstvu. V zadnjem delu srečanja pa je prišla do izraza daljša klop domačega moštva in boljša telesna pripravljenost (24:16).

Alen Mevla, kapetan Mesarije Prunk: ˝Začeli smo slabo in neorganizirano, kar so gostje izkoristili in povedli. Potem smo zadeli nekaj tojk in izenačili. Po treh četrtinah igre smo končno strnili svoje vrst in na koncu zmagali. V igri je bilo preveč napak, še posebej preveč je bilo osebnih napak, saj smo na koncu zaradi petih osebnih napak ostali kar brez štirih igralcev.

V naslednjem kolu pa igrajo naši košarkarji v gosteh proti Ljubljani.

Pripravil: Prunk Boris